Dřevěné truhlíky v barvě Ořech

Dnes vám přinášíme novou barevnou variantu truhlíků v barvě ořech. Tato barva dodá vašemu venkovnímu prostoru teplý a příjemný vzhled. Navíc, díky použití kvalitní lazury, získají truhlíky vysokou odolnost proti vlivům počasí, slunečnímu záření a vodě.

Dřevěné truhlíky jsou vhodné pro jakýkoli venkovní prostor, ať už se jedná o zahradu, terasu nebo balkon. Díky vyjímatelným květináčům můžete snadno uschovat květiny na zimu a s lehkostí přestavovat rostliny podle vašich přání.

Nabízíme dřevěné truhlíky o rozměru 130 x 30 cm a výšce cca 35 cm, spolu s pěti plastovými květináči. Tyto truhlíky jsou impregnovány proti plísním a dřevokazným houbám, což je zárukou jejich dlouhého životnosti a bezproblémové péče.

 

Dřevěný truhlík - OŘECH - můžete koupit tady!

Další barvy i truhlíky bez nátěrů najdete zde.

 

 Samozřejmě, pokud hledáte truhlíky jiných rozměrů nebo barev, můžeme je pro vás vyrobit na zakázku. Všechny naše truhlíky jsou ručně vyráběny ze smrkového dřeva, což zaručuje jejich jedinečnost a kvalitu.

Naši zákazníci znají a milují naše truhlíky pro jejich vyjímatelné květináče, které umožňují snadné skladování květin během zimních měsíců, stejně jako pro snadnou manipulaci a možnost měnit rozestavení rostlin.

Prozkoumejte naši nabídku a najděte perfektní dřevěné truhlíky pro váš venkovní prostor!