Dřevěné truhlíky v barvě Teak

Přemýšlíte, jak oživit svou zahradu nebo balkon? Máme pro vás skvělý tip! Nová barevná varianta truhlíků v barvě teak. Tyto dřevěné truhlíky jsou ideální pro zahrady, terasy a balkony. Díky svému jedinečnému designu a praktickému řešení jsou nejenom krásným doplňkem, ale také jsou velmi užitečné pro pěstování rostlin.

Dřevěné truhlíky jsou vyrobeny ze smrkového dřeva a jsou v základním rozměru dodávány s pěti plastovými květináči, které lze snadno vyjmout a schovat tak květiny na zimu. Truhlíky jsou impregnovány proti plísni a dřevokazným houbám a natřeny barevnou lazurou, kterou si můžete vybrat podle svého přání. Díky tomu budou vaše rostliny stát v úžasném kontrastu s dřevěným podkladem.

Dřevěné truhlíky jsou rozměrově ideální pro většinu venkovních prostor, mají rozměr 130 x 30 cm a výšku cca 35 cm. Pokud však potřebujete jiné rozměry, stačí se s námi domluvit a vyrobíme pro vás truhlík na míru.

 

Dřevěný truhlík v barvě TEAK najdete tady!

Další barvy i truhlíky bez nátěrů najdete zde.

 

Díky jejich snadné manipulaci můžete různě měnit rozestavení rostlin a tak si vytvořit vlastní zahradní ráj. Dřevěné truhlíky jsou nejenom praktické, ale také esteticky působí velmi příjemně na oko. Díky nim se váš zahradní prostor stane pohodlným a zároveň elegantním místem, kde budete moci relaxovat a užívat si krásy rostlin.

Zároveň jsou tyto truhlíky vhodným dárkem pro každého zahrádkáře a milovníka přírody. Koupí dřevěného truhlíku nejen podpoříte českou ruční výrobu, ale také si pořídíte nádherný a praktický doplněk, který vám bude sloužit po mnoho let.

Díky svému designu se naše dřevěné truhlíky hodí do jakéhokoli venkovního prostoru. Mohou být umístěny na terase, balkoně, ale také na zahradě. Svou velikostí a praktickým řešením se snadno přizpůsobí vašim potřebám. Pokud potřebujete truhlíky v jiném rozměru, neváhejte se na nás obrátit a my vám je rádi vyrobíme na míru.

Dřevěné truhlíky jsou vyrobeny z kvalitního smrkového dřeva, které je impregnováno proti plísni a dřevokazným houbám. Tento materiál je pro venkovní použití ideální, jelikož je odolný vůči povětrnostním vlivům a zároveň je snadno udržovatelný. Truhlíky jsou také natřeny barvou teak, což je velmi oblíbená barva na venkovní nábytek, a tak se budou skvěle hodit do jakéhokoli venkovního prostoru.

Pořiďte si novou barevnou variantu truhlíků v barvě teak! Naše dřevěné truhlíky jsou nejen kvalitní, ale také velmi praktické a esteticky působivé. Navíc si je můžete objednat přímo na našem internetovém obchodě.